Verone Reaves de la isla del Coco

Původem z Kokosového ostrova, odkud musela i se svou rodinou uprchnout do Mozambiku kvůli sporům v místní komunitě. Zkoušla žít ve vyhnanství prostým životem, ale poté, co její rodina byla nalezena a vydána zpátky na ostrov to vidí jasně: potřebuju loď, posádku a vezmu si zpátky vše, co mi bylo neprávem odepřeno! Hledám posádku pro Perlu z Mozambiku a jako odměnu nabízím část bohatsví z Kokosového ostrova, které nám náleží!

Pro můj návrat na Kokosový ostrov nabírám tu nejsilnější posádku! Slibuji spravedlivé rozdělení bohatství, které nám náleži! A pokud se v mých službách osvědčíte, počítám s vámi i pro další plavby, protože tahle rozhodně není poslední!


Jméno: VEJRAŽKOVÁ Veronika

Věk: 25 let

Jsem studentkou posledního ročníku Českého vysokého učení technického v Praze. Na různé tábory jezdím od malička a léto si bez nich neumím představit. 🙂 Ráda jezdím na výlety – kdykoliv a kamkoliv, stejně tak ráda hraju volejbal a snažím se občas běhat. Ráda věnuji hodně času nejrůznějším projektům – ať už pracovním nebo osobním, protože za sebou ráda vidím výsledky 🙂 V srpnu se na vás všechny těším, až si vytvoříme další společnou vzpomínku na Jankov!

1 komentář: „Verone Reaves de la isla del Coco“

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s